Bloei- en groeihoogte
70 - 80 cm
Bloei- en groeihoogte
90 - 100 cm
Plantdiepte
5 cm
Plantafstand
35 cm
Bij- en vlinder lokkend
Nee
Geschikt voor in pot
Ja
Hert en knaagdier bestendig
Ja
Geurend
Nee
Geschikt als snijbloem
Ja

Deze heerlijke Dahlia mix van Cerise is een verrassende samenstelling voor iedere tuin. Een heerlijke combinatie waar je helemaal vrolijk van wordt. Het geweldige aan Dahlia’s is, is dat deze vanaf juli tot oktober te bewonderen zijn overal om ons heen.

Een stel sensuele bloemen van paarstinten, met wat zachtere witte dahlia bloeiers bij elkaar die voor een geweldig effect zorgen. Hun overvloed aan kleuren en vormen zullen nooit teleurstellend zijn. Je tuin krijgt met deze waanzinnige zomerbloeiers een heerlijke Touch. Zet er heel veel bij elkaar voor een subtiele kleuren zee, en een super speels effect.  

 

jan
feb
mrt
apr
mei
juni
juli
aug
sep
okt
nov
dec
  • Bloemperiode
  • Plantperiode

Soort Dahlia
Type bol Divers
Bloemkleur Gemengd
Per verpakking 9
Bloeiperiode juli, augustus, september, oktober
Bloei- en groeihoogte 70 - 80 cm, 90 - 100 cm
Standplaats / plantpositie Volle zon
Plantdiepte 5 cm
Plantafstand 35 cm
Hardheidszone 5, 6, 7, 8, 9
Aantal per m² 5
Verwildering Nee
Winterhard nee
Geschikt voor in pot Ja
Geschikt als snijbloem Ja
Bij- en vlinder lokkend Nee
Hert en knaagdier bestendig Ja
Geurend Nee
Geleverd als Bloembol / Knol

Overige informatie

Voorjaarsbloeiers en Amaryllissen
Pre-orders plaatsen is mogelijk vanaf juni t/m eind augustus, tenzij anders aangegeven, en worden verzonden in de eerste helft van september. Pre-orders met voorjaarsbloeiers èn Amaryllis versturen we samen in de eerste helft van Oktober.
Alle orders die vanaf de tweede helft van september t/m eind december op werkdagen voor 12:00 besteld worden, worden dezelfde werkdag nog verzonden.
Wax Amaryllissen zijn beschikbaar vanaf half september t/m eind februari.
Zomerbloeiers en vaste planten
Pre-orders plaatsen voor Zomerbloeiers is mogelijk vanaf begin januari t/m eind februari, deze worden in de eerste helft van maart verstuurd.
Alle orders die vanaf half maart t/m eind mei op werkdagen voor 12:00 besteld worden, worden dezelfde werkdag nog verzonden. 
Vaste planten in kwekerspot
Vaste planten in kwekerspotten zijn te pre-orderen van half januari tot eind februari. Verzending vindt plaats in de eerste helft van maart.
Alle bestellingen die tijdens het plantseizoenen op werkdagen voor 12:00 besteld worden, worden dezelfde werkdag nog verzonden. De plantseizoenen zijn van half maart tot mei en van half september tot eind november.

Customers also viewed

-25%
Pre-Order
Dahlia Reds and Two Tone Mix
€ 39,99 € 29,99
-25%
Pre-Order
Dahlia Pastel and White Mix
€ 39,99 € 29,99
-25%
Pre-Order
Dahlia Pompon Mix
€ 39,99 € 29,99
-25%
Pre-Order
Dahlia Cactus and Deco Mix
€ 39,99 € 29,99
-25%
Pre-Order
Dahlia Surprise Mix
€ 39,99 € 29,99
Pre-Order
Pre-Order
Pre-Order
Pre-Order
Pre-Order
Pre-Order